Спеціалізована клініко-діагностична лабораторія «Байєр»
СПЕЦІАЛІЗОВАНА
КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА
ЛАБОРАТОРІЯ «БАЙЄР»

ул.В.Антоновича 65м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 65
Наш телефон+38 (066) 563-38-34

вул. Соборна 75м. Павлоград, вул. Соборна, 75
Наш телефон+38 (066) 103-03-33

Время работы лаборатории «Байер»

ПН-ПТ:
СБ:
Перерва:
Збір крові:

08.00 - 16.00
08.00 - 12.00
12.00 - 13.00
08.15 - 10.30
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресу пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

Мікроскопічне дослідження – дослідження біоматеріалу під мікроскопом. Мікроскоп дозволяє візуально виявити елементи, які не розрізняються неозброєним оком. Насамперед, це – представники патогенної чи, навпаки, корисної мікрофлори, паразити, їх яйця чи личинки. Мікроскопічне дослідження також дає уявлення про клітинний склад, що має велике діагностичне значення.

МІКРОСКОПІЧНІ, ЦИТОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ:
Запис на прийом по телефону:
+38 (066) 563-38-34

Забрати результати досліджень пацієнт може будь-яким зручним способом: особисто, кур'єром, електронною поштою. Всі питання, що виникли, пацієнт може поставити лікарю-консультанту з лабораторної діагностики.

Мікроскопічне дослідження

На мікроскопічне дослідження може бути спрямований зіскрібок або відділяється, перш за все, з сечостатевих органів, мокрота, рідина, витягнута за допомогою пункції, а також інший біоматеріал.

Клітина - це основний "будівельний матеріал" для всього нашого організму. І від якості «матеріалу» залежить, наскільки здорова людина, наскільки вона здатна протистояти різним хворобам. Вивчення стану клітини допомагає виявити початок розвитку різних патологічних процесів, контролювати перебіг лікування та стійкість результату терапії. Дослідження клітин називається цитологічним.

Назву цей метод отримав від поєднання грецьких слів kytos (клітина) і logos (вчення), дослівно вивчення клітин. Суть їх у аналізі з допомогою мікроскопа особливостей будови клітинного складу біоматеріалу: змін у ядрах, в цитоплазмі. Найчастіше під «цитологією» розуміють гінекологічне цитологічне дослідження, проте цитологічний метод застосовують і при дослідженні мокротиння, ексудату із суглобів, відбитка віддалених тканин, соку передміхурової залози тощо.

Цитологічне дослідження

Цитологічний метод дозволяє виявляти різні патології у розвитку клітин. В основі дослідження лежить той самий принцип, що і при гістологічному аналізі біопсійного матеріалу, - морфологічний, але в даному випадку потрібно лише невелику кількість біоматеріалу.

Цитологічний препарат - мазок-відбиток або зіскрібок - можна зробити протягом декількох хвилин, не використовуючи спеціальну апаратуру. Також, на відміну від біопсії, аналіз менш інвазивний. Піхвовий мазок допомагає досліджувати порушення гормональної функції яєчників. А дослідження мазків склепіння піхви та шийки матки дозволяє виявити онкологію на ранній стадії та передракові стани.

Також за допомогою дослідження можна вчасно виявити рак легень, шлунка, сечового міхура, передміхурової залози та інших органів. Понад те, можна виявити гістологічну форму пухлини, визначити поширеність злоякісного новоутворення, розпізнати метастази. Але не тільки рак стає «метою» цитології: це ще й вірусні, і запальні та аутоімунні патології. За допомогою цитологічних досліджень стежать навіть за швидкістю загоєння ран. Коли призначається цитологічне дослідження. Аналіз призначає лікар: терапевт, хірург, онколог, гінеколог тощо.

Забрати результати досліджень пацієнт може будь-яким зручним способом: особисто, кур'єром, електронною поштою. Всі питання, що виникли, пацієнт може поставити лікарю-консультанту з лабораторної діагностики.