Спеціалізована клініко-діагностична лабораторія «Байєр»
СПЕЦІАЛІЗОВАНА
КЛІНІКО-ДІАГНОСТИЧНА
ЛАБОРАТОРІЯ «БАЙЄР»

ул.В.Антоновича 65м. Дніпро,
вул. В. Антоновича, 65
Наш телефон+38 (066) 563-38-34

Время работы лаборатории «Байер»

ПН-ПТ:
СБ:
Перерва:
Збір крові:

08.00 - 16.00
08.00 - 12.00
12.00 - 13.00
08.15 - 10.30
Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресу пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення

У кожного з нас, хоча б раз у житті, були проблеми зі шкірою – бородавки, мозоль родимка, чи щось серйозніше. Є реальні методи боротьби із проблемами шкіри. Видалення новоутворень за допомогою лазера – найсучасніша методика.

Лікування хірургічним лазером «Ліка-хірург»

Здатність лазерного променя перетинати і випаровувати тканину, завдаючи їй максимального пошкодження - це найголовніша перевага. Видалення новоутворень лазером практично не супроводжується кровотечею, розрізи практично безкровні. Великою перевагою лазерного видалення новоутворень є також безконтактність методу. Розглянемо найпоширеніші стани при яких актуальне лазерне лікування.

Рубці та шрами - сліди відновлення шкіри після травм, розсічень, опіків, тривалих запалень та ін. Мета естетичної корекції – зробити рубець або шрам непомітним. Наблизити його до текстури шкіри, зрівняти за кольором та рівнем щодо навколишньої шкіри. Для цього використовується фракційне лазерне шліфування.

Акне (вугри, прищі) - наслідки порушення сальних залоз, у результаті створюються сприятливі умови для розмноження пропіонабактерій (p, acnes). Виявляється у вигляді вугрових висипань (прищів) різного ступеня виразності на обличчі та шиї.

Папіломи – більш правильна їх назва - однією з найчастіших доброякісних новоутворень на шкірі. Вони є м'якими округлими утвореннями на нічці, колір може варіювати (від тілесного або рожевого кольору до темно-коричневого). Розмір від 1мм до 1см.

Бородавки викликаються деякими типами вірусу папіломи людини. Тяжкість ураження залежить від стану імунної системи людини. Без лікування бородавки можуть бути роками. Лазерна деструкція - найсучасніша і найбезпечніша методика видалення бородавок. Вуглекислотним лазером або напівпровідниковим лазером відбувається пошарове вирівнювання тканин.

Врослий ніготь – це захворювання, пов'язане з вростанням нігтьової пластинки в бічну частину нігтьового валика, яке супроводжується запаленням м'яких тканин, тобто почервоніння, опухання пальця, хворобливе відчуття - все це ознаки захворювання "нігтя, що вріс". Використання лазерних технологій дозволяє максимально щадне і ефективно вилікувати ніготь, що вріс, не пошкоджуючи зону зростання нігтя і навколишні здорові тканини.

Атерома - опухлеподібне утворення, що виникає внаслідок закупорки протоки сальної залози. Атерома – не пухлина. а кіста з вмістом. При видаленні з допомогою лазера відбувається випаровування новоутворення рівня здорової тканини.

Судинні "зірочки" – назва, здавалося б, несерйозна, але насправді варикозне розширення вен найчастіше супроводжується дуже неприємними симптомами. Основний принцип дії лазерного лікування - вибіркова дія лазерного випромінювання на гемоглобін, червоний пігмент крові, в результаті якого лазер "запаює" стінки судин, розширені вени "злипаються".